slide2slide2
Plávanie pre deti

Chorvátsky Grob – Čierna voda

slide1slide1
Plávanie pre deti

Chorvátsky Grob – Čierna voda

slider3slider3
Plávanie pre deti

Chorvátsky Grob – Čierna voda

Prejsť na navigáciu

Kurzy plávania pre deti od 3 rokov do 6 rokov

Kurzy plávania sú určené pre začiatočníkov – plavecká prípravka.

Jeden kurz plávania pre deti v našom centre obsahuje 8 tematicky nadväzujúcich lekcií. Kurzy budú prebiehať v popoludňajších a podvečerných hodinách v pondelok, utorok a piatok a v dopoludňajších hodinách v sobotu.

Kurz vedie tréner plávania s trénerskou licenciou. V bazéne je maximálne 5 detí . Teplota vody je 33°C a okolia okolo 34°C.

Deti sú rozdelené do základných skupín a to na Žubrienky a Rybičky.

Žubrienky ( 8 tematicky nasledujúcich lekcií 1 x týždenne)

Obsah kurzu: oboznámenie sa s vodou, ľahnúť si vode, skoky do vody, dýchanie, orientácia vo vode, ponáranie, nadnášanie, splývanie, kraulový/znakový kop

Rybičky ( 8 tematicky nasledujúcich lekcií 1 x týždenne)

Dieťa už nie je úplný začiatočník.

Obsah kurzu: orientácia, ponáranie, splývanie, dýchanie, kraulový/znakový kop + pridávanie rúk

 Ako prebieha kurz

Po príchode do plaveckého centra sa deti vyzujú a vyzlečú si bundy a kabáty na recepcii. Potom ich rodičia odprevadia do šatne a pomôžu im sa prezliecť do plaviek. V šatni si ich vyzdvihne personál plaveckého centra. Do bazénovej haly deti vstupujú bez rodičov len s trénerom. Rodičia majú možnosť počkať na deti v aklimatizačnej miestnosti a využiť našu ponuku občerstvenia. V bazénovej hale majú deti rozcvičku na suchu i v bazéne a následne začínajú plávať. Po doplávaní sa deti osprchujú za pomoci personálu plaveckého centra. Následne idú do infrasauny sa zohriať a presušiť. V šatni rodičia deťom pomôžu sa prezliecť. V prípade potreby majú možnosť rodičia deťom vysušiť vlasy v aklimatizačnej miestnosti. Deti sa tu rovnako môžu občerstviť po plávaní.

Náhradné lekcie

V prípade, že Vám dieťa ochorie alebo sa nemôže zúčastniť plánovanej lekcie z iného závažného dôvodu, máte možnosť odhlásiť sa z lekcie e-mailom alebo prostredníctvom sms. Následne si budete môcť lekciu plávania nahradiť inokedy. Podmienkou vzniku nároku na náhradnú lekciu je odhlásenie aspoň 24 hodín vopred. Lekcie odhlásené menej ako 24 hodín vopred si nie je možné nahradiť.  


 Čo si treba priniesť na kurz plávania:

-    plavky

-    čisté prezuvky vhodné do vlhkého prostredia

-    plaveckú čiapku (latexovú alebo silikónovú) 

-    plavecké okuliare 

-    uterák

-    pitie a jedlo pre dieťa po ukončení lekcie plávania

V prípade Vášho záujmu Vám vieme plavecké potreby zabezpečiť, ak sa nám ozvete aspoň 7 dní pred začiatkom kurzu Vášho dieťaťa. 

Prihlásenie na kurz je možné cez našu elektronickú prihlášku, kde v kolónke iné uveďte Vami preferovaný deň a čas na kurz plávania.

Ak máte záujem o intenzívnejší kurz plávania pre Vaše dieťaťa kontaktujte nás. 

Facebook Kontakt Cenník Kurzy

Nájdete nás

Kontakty

Addresa: Rubínova 4,
900 25 Chorvátsky Grob (miestna časť Čierna voda)
Tel: +421 940 396 060
Email: info@plavanierybicky.sk