slide2slide2
Plávanie pre deti

Chorvátsky Grob – Čierna voda

slide1slide1
Plávanie pre deti

Chorvátsky Grob – Čierna voda

slider3slider3
Plávanie pre deti

Chorvátsky Grob – Čierna voda

Prejsť na navigáciu

O nás

Sme  detské plavecké centrum s bazénom s morskou vodou, ktoré je špeciálne určené pre plávanie detí od 4 mesiacov do 6 rokov.
Organizujeme kurzy plávania v  súkromnom bazéne určenom len na plávanie tých najmenších.
V našich kurzoch plávania pre deti do 3 rokov sa venujeme adaptácii dieťaťa na vodné prostredie. Dieťatko sa zoznamuje s vodou, rôznymi plaveckými hračkami  a pomôckami, otužuje sa. Neskôr sa učí základným plaveckým zručnostiam /dýchanie,  ponáranie, orientácia pod vodou, skoky do vody, splývanie, .../. Všetky tieto zručnosti si osvojuje nenásilnou metódou pomocou rôznych pesničiek,  riekaniek a básničiek v spoločnosti svojich rovesníkov.
Vo Vašom dieťatku budeme rozvíjať lásku a rešpekt k vode v bezpečnom prostredí nášho centra Rybičky. Kurzy plávania pre deti od 3 do 6 rokov sú rozdelené na plaveckú predprípravu (skupina žubrienky) a prípravu (skupina rybičky).Dieťa si postupne osvojuje plavecké zručnosti v závislosti od svojich schopností ako oboznámenie sa s vodou, ľahnúť si vode, skoky do vody, dýchanie, orientácia vo vode, ponáranie, nadnášanie, splývanie, kraulový/znakový kop, neskôr sa pridávajú kraulové a znakové ruky. 

Tešíme sa na Vás a Vaše deti.

Virtuálna prehliadka
Facebook Kontakt Cenník Kurzy

Nájdete nás

Kontakty

Addresa: Rubínova 4,
900 25 Chorvátsky Grob (miestna časť Čierna voda)
Tel: +421 940 396 060
Email: info@plavanierybicky.sk